Signaller: sound; siren; 18÷28VDC; 120dB; Series: Asserta Maxi
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AS/S/24/120/R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: AS/S/24/120/R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: sound; siren; 18÷28VDC; 120dB; Series: Asserta Maxi
| Supply voltage | 18...28V DC |
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | red |
| Series | Asserta Maxi |
| Body material | ABS |
| Body dimensions | 168x168x155mm |
| Supply current | 450mA |
| Sound level | 120dB |
| Signalling method | siren |
| Type of signaller | sound |