Signaller: lighting-sound; 18÷30VDC; siren,flashing light; IP66
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AS/SB/24/120/R/RL
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: AS/SB/24/120/R/RL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting-sound; 18÷30VDC; siren,flashing light; IP66
| Supply voltage | 18...30V DC |
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | red |
| Series | Asserta Maxi |
| Body material | ABS |
| Body dimensions | 168x212x155mm |
| Supply current | 1.07A |
| Light source | LED |
| Sound level | 120dB |
| Signalling method | flashing light, siren |
| Type of signaller | lighting-sound |
| Flashing frequency | 1Hz |