Sound transducer: loudspeaker; -20÷70°C; H: 2.8mm; 1W; 8Ω; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AS01808AO-SC18-WP-R
Tootja: PUI AUDIO
Tootja tootekood: AS01808AO-SC18-WP-R
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: loudspeaker; -20÷70°C; H: 2.8mm; 1W; 8Ω; IP65
| Power | 1W |
| Operating temperature | -20...70°C |
| IP rating | IP65 |
| Height | 2.8mm |
| Impedance | 8Ω |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |
| Sound output tolerance | ±3dB |