Loudspeaker; miniature; 2W; 4Ω; 28.4x40x13mm; 0÷20000Hz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AS04004PO-WR-R
Tootja: PUI AUDIO
Tootja tootekood: AS04004PO-WR-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 2W; 4Ω; 28.4x40x13mm; 0÷20000Hz
| Power | 2W |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Height | 13mm |
| Impedance | 4Ω |
| Maximum power | 4W |
| Sound level | 86dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |