Resistor: thick film; SMD; 2010; 330Ω; 750mW; ±5%; AS; -55÷155°C
Kordarv:
4000.0
Minimum quantity:
4000.0
Tootekood:
AS1007J0331T4E
Tootja: ROYALOHM
Tootja tootekood: AS1007J0331T4E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 2010; 330Ω; 750mW; ±5%; AS; -55÷155°C
| Mounting | SMD |
| Power | 750mW |
| Resistance | 330Ω |
| Type of resistor | thick film |
| Operating voltage | 400V |
| Case - inch | 2010 |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±5% |
| Series | AS |
| Case - mm | 5025 |
| Temperature coefficient | 100ppm/°C |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Max. overload voltage | 800V |