Current transformer; Series: AS; Trans: 1: 100; R: 1.1Ω; 25mH; 150mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AS101
Tootja: TALEMA
Tootja tootekood: AS101
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Current transformer; Series: AS; Trans: 1: 100; R: 1.1Ω; 25mH; 150mA
| Resistance | 1.1Ω |
| Series | AS |
| Width | 9.53mm |
| Length | 17.2mm |
| Height | 20.4mm |
| Diameter | 5mm |
| Inductance | 25mH |
| Secondary winding resistance | 100Ω |
| Secondary winding current 1 | 150mA |