Current transformer; Series: AS; Trans: 1: 750; R: 43Ω; 1682mH; 40mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AS105
Tootja: TALEMA
Tootja tootekood: AS105
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Current transformer; Series: AS; Trans: 1: 750; R: 43Ω; 1682mH; 40mA
| Resistance | 43Ω |
| Series | AS |
| Width | 9.53mm |
| Length | 17.2mm |
| Height | 20.4mm |
| Diameter | 5mm |
| Inductance | 1.682H |
| Secondary winding resistance | 750Ω |
| Secondary winding current 1 | 40mA |