DRAM memory; DDR1,SDRAM; 32Mx16bit; 2.5V; 200MHz; TSOP66; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AS4C32M16D1A-5TIN
Tootja: ALLIANCE MEMORY
Tootja tootekood: AS4C32M16D1A-5TIN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele DRAM memory; DDR1,SDRAM; 32Mx16bit; 2.5V; 200MHz; TSOP66; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Case | TSOP66 II |
| Type of integrated circuit | DRAM memory |
| Operating voltage | 2.5V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | in-tray |
| Kind of memory | DDR1, SDRAM |
| Clock frequency | 200MHz |
| Kind of interface | parallel |
| Memory organisation | 32Mx16bit |