DRAM memory; DDR2,SDRAM; 32Mx16bit; 1.8V; 400MHz; FBGA84; 0÷70°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AS4C32M16D2A-25BCN
Tootja: ALLIANCE MEMORY
Tootja tootekood: AS4C32M16D2A-25BCN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele DRAM memory; DDR2,SDRAM; 32Mx16bit; 1.8V; 400MHz; FBGA84; 0÷70°C
| Mounting | SMD |
| Case | FBGA84 |
| Type of integrated circuit | DRAM memory |
| Operating voltage | 1.8V |
| Operating temperature | 0...85°C |
| Kind of package | in-tray |
| Kind of memory | DDR2, SDRAM |
| Clock frequency | 400MHz |
| Kind of interface | parallel |
| Access time | 12.5ns |
| Memory organisation | 32Mx16bit |