DRAM memory; SDRAM; 32Mx16bit; 3.3V; 133MHz; 5.4ns; TSOP54 II
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
AS4C32M16SC-7TINTR
Tootja: ALLIANCE MEMORY
Tootja tootekood: AS4C32M16SC-7TINTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele DRAM memory; SDRAM; 32Mx16bit; 3.3V; 133MHz; 5.4ns; TSOP54 II
| Mounting | SMD |
| Case | TSOP54 II |
| Type of integrated circuit | DRAM memory |
| Operating voltage | 3.3V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | reel |
| Kind of memory | SDRAM |
| Clock frequency | 133MHz |
| Kind of interface | parallel |
| Access time | 5.4ns |
| Memory organisation | 32Mx16bit |