DRAM memory
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
AS4C32M8SA-6TINTR
Tootja: ALLIANCE MEMORY
Tootja tootekood: AS4C32M8SA-6TINTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele DRAM memory
| Mounting | SMD |
| Case | TSOP54 II |
| Type of integrated circuit | DRAM memory |
| Operating voltage | 3.3V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | reel |
| Kind of memory | SDRAM |
| Clock frequency | 166MHz |
| Access time | 5ns |
| Memory organisation | 32Mx8bit |