DRAM memory; SDRAM; 4Mx16bit; 3.3V; 200MHz; TSOP54; 0÷70°C
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
AS4C4M16SA-5TCNTR
Tootja: ALLIANCE MEMORY
Tootja tootekood: AS4C4M16SA-5TCNTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele DRAM memory; SDRAM; 4Mx16bit; 3.3V; 200MHz; TSOP54; 0÷70°C
| Mounting | SMD |
| Case | TSOP54 II |
| Type of integrated circuit | DRAM memory |
| Operating voltage | 3.3V |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Kind of package | reel |
| Kind of memory | SDRAM |
| Clock frequency | 200MHz |
| Kind of interface | parallel |
| Memory organisation | 4Mx16bit |