DRAM memory; SDRAM; 1Mx32bitx4; 3.3V; 166MHz; 5.4ns; TSOP86; 0÷70°C
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
AS4C4M32SA-6TCNTR
Tootja: ALLIANCE MEMORY
Tootja tootekood: AS4C4M32SA-6TCNTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele DRAM memory; SDRAM; 1Mx32bitx4; 3.3V; 166MHz; 5.4ns; TSOP86; 0÷70°C
| Mounting | SMD |
| Case | TSOP86 |
| Type of integrated circuit | DRAM memory |
| Operating voltage | 3.3V |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Kind of package | reel |
| Kind of memory | SDRAM |
| Clock frequency | 166MHz |
| Kind of interface | parallel |
| Access time | 5.4ns |
| Memory organisation | 1Mx32bitx4 |