DRAM memory; DDR2,SDRAM; 64Mx16bit; 1.8V; 400MHz; FBGA134
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
AS4C64M16MD2A-25BINTR
Tootja: ALLIANCE MEMORY
Tootja tootekood: AS4C64M16MD2A-25BINTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele DRAM memory; DDR2,SDRAM; 64Mx16bit; 1.8V; 400MHz; FBGA134
| Mounting | SMD |
| Case | FBGA134 |
| Type of integrated circuit | DRAM memory |
| Operating voltage | 1.8V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | reel |
| Kind of memory | DDR2, SDRAM |
| Clock frequency | 400MHz |
| Kind of interface | parallel |
| Memory organisation | 64Mx16bit |