DRAM memory; SDRAM; 4Mx16bitx4; 3.3V; 143MHz; 5.4ns; TSOP54 II
Kordarv:
108.0
Minimum quantity:
108.0
Tootekood:
AS4C64M4SA-7TCN
Tootja: ALLIANCE MEMORY
Tootja tootekood: AS4C64M4SA-7TCN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele DRAM memory; SDRAM; 4Mx16bitx4; 3.3V; 143MHz; 5.4ns; TSOP54 II
| Mounting | SMD |
| Case | TSOP54 II |
| Type of integrated circuit | DRAM memory |
| Operating voltage | 3.3V |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Kind of package | in-tray |
| Kind of memory | SDRAM |
| Clock frequency | 143MHz |
| Access time | 5.4ns |
| Memory organisation | 4Mx16bitx4 |