DRAM memory; DDR1,SDRAM; 64Mx8bit; 3.3V; 133MHz; TSOP54 II
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AS4C64M8SC-7TIN
Tootja: ALLIANCE MEMORY
Tootja tootekood: AS4C64M8SC-7TIN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele DRAM memory; DDR1,SDRAM; 64Mx8bit; 3.3V; 133MHz; TSOP54 II
| Mounting | SMD |
| Case | TSOP54 II |
| Type of integrated circuit | DRAM memory |
| Operating voltage | 3.3V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | in-tray |
| Kind of memory | DDR1, SDRAM |
| Clock frequency | 133MHz |
| Kind of interface | parallel |
| Memory organisation | 64Mx8bit |