Filament: ASA; 1.75mm; aluminium; Printing temp: 230÷240°C; 1kg
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ASA 1,75 ALUMINUM
Tootja: DEVIL DESIGN
Tootja tootekood: ASA 1,75 ALUMINUM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Filament: ASA; 1.75mm; aluminium; Printing temp: 230÷240°C; 1kg
| Colour | aluminium |
| Resistance to | to weather conditions, UV rays |
| Net weight | 1kg |
| Type of filament | ASA |
| Filament features | soluble |
| Filament diameter | 1.75mm |
| Printing temperature | 230...240°C |
| Table temperature | 90...100°C |