Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
ASA00CC18-LS
Tootja: Advanced Energy
Tootja tootekood: ASA00CC18-LS
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 200mA |
| Mounting | THT |
| Case | DIP8 |
| Power | 6W |
| Operating temperature | -40...71°C |
| Protection | short circuit protection |
| Output voltage | 15V |
| Input voltage | 24V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV |
| Efficiency | 81% |
| Output current 2 | 200mA |
| Output voltage 2 | -15V DC |
| Number of outputs | 2 |