Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
ASA03F24-LS
Tootja: Advanced Energy
Tootja tootekood: ASA03F24-LS
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 3A |
| Mounting | THT |
| Case | DIP8 |
| Power | 10W |
| Operating temperature | -40...60°C |
| Output voltage | 3.3V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV |
| Efficiency | 83% |
| Number of outputs | 1 |