Power supply: switched-mode
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ASB110PS36
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ASB110PS36
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode
| Mounting | THT |
| Power | 110W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Output voltage | 36V DC |
| Insulation voltage | 3kV |
| Efficiency | 91% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | THT |
| Switching frequency | 130kHz |