Converter: AC/DC; 110W
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ASB110PS48
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ASB110PS48
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: AC/DC; 110W
| Mounting | THT |
| Power | 110W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Protection | anti-overload, anti-overvoltage, overheating, short circuit protection |
| Output voltage | 48V DC |
| Insulation voltage | 3kV |
| Efficiency | 90% |
| Number of outputs | 1 |