Generator: quartz; 25MHz; SMD; 1.8÷3.3V; ±50ppm; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ASDMB-25.000MHZ-LC-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASDMB-25.000MHZ-LC-T
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: quartz; 25MHz; SMD; 1.8÷3.3V; ±50ppm; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 1.8...3.3V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 2x2.5x0.85mm |
| Frequency | 25MHz |
| Frequency stability | ±50ppm |
| Type of generator | quartz |
| Output load type | 15pF |
| Pulse symmetry | 45/55% |