Loudspeaker; waterproof; 2W; 8Ω; 45x36x20mm; 0÷20000Hz; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ASE04508MR-LW150-WP-R
Tootja: PUI AUDIO
Tootja tootekood: ASE04508MR-LW150-WP-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; waterproof; 2W; 8Ω; 45x36x20mm; 0÷20000Hz; IP65
| Power | 2W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| IP rating | IP65 |
| Impedance | 8Ω |
| Cable length | 150mm |
| Sound level | 80dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | waterproof |