Fan: AC; axial; 230VAC; 120x120x25mm; 108m3/h; 34dBA; ball bearing
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ASEN10216
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ASEN10216
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; axial; 230VAC; 120x120x25mm; 108m3/h; 34dBA; ball bearing
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Enclosure material | aluminium |
| Current rating | 100mA |
| Frequency | 50Hz |
| Fan efficiency | 108m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 14W |
| Rotational rate/speed | 2300rpm |
| Fan dimensions | 120x120x25mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Static pressure | 4.201mm H<sub>2</sub>O |
| Noise level | 34dBA |
| Kind of motor | 2-phase |