Fan: AC; axial; 115VAC; 120x120x38mm; 150m3/h; 37dBA; ball bearing
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ASEN10412
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ASEN10412
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; axial; 115VAC; 120x120x38mm; 150m3/h; 37dBA; ball bearing
| Supply voltage | 115V AC |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Enclosure material | aluminium |
| Current rating | 250mA |
| Frequency | 50Hz |
| Fan efficiency | 150m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 15.5W |
| Rotational rate/speed | 2600rpm |
| Fan dimensions | 120x120x38mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Static pressure | 6.587mm H<sub>2</sub>O |
| Noise level | 37dBA |
| Kind of motor | 2-phase |