Fan: DC; axial; 12VDC; 120x120x25mm; 114m3/h; 30dBA; ball bearing
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ASFP12391
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ASFP12391
Spetsifikatsioon tootele Fan: DC; axial; 12VDC; 120x120x25mm; 114m3/h; 30dBA; ball bearing
| Supply voltage | 12V DC |
| Operating temperature | -10...60°C |
| Enclosure material | plastic |
| Current rating | 130mA |
| Fan efficiency | 114m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 1.56W |
| Additional functions | lock sensor |
| Rotational rate/speed | 1900rpm |
| Fan dimensions | 120x120x25mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | DC |
| Noise level | 30dBA |