Fan: DC; axial; 12VDC; 60x60x25mm; 24.6m3/h; 21dBA; ball bearing
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ASFP64371
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ASFP64371
Spetsifikatsioon tootele Fan: DC; axial; 12VDC; 60x60x25mm; 24.6m3/h; 21dBA; ball bearing
| Supply voltage | 12V DC |
| Operating temperature | -10...60°C |
| Enclosure material | plastic |
| Current rating | 60mA |
| Power consumption | 720mW |
| Rotational rate/speed | 3000rpm |
| Fan dimensions | 60x60x25mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | DC |
| Noise level | 21dBA |