Staircase timer; IP20; 230VAC; SPST-NO; DIN; 16A; -20÷45°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ASM-01
Tootja: ZAMEL
Tootja tootekood: ASM-01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Staircase timer; IP20; 230VAC; SPST-NO; DIN; 16A; -20÷45°C
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 230V AC |
| Max. operating current | 16A |
| Operating temperature | -20...45°C |
| IP rating | IP20 |
| Counting range | 10s...10min |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Counter operation modes | delayed switching off |