ASMPH-1008-1R5M-T
Kordarv: 2751.0
Minimum quantity: 2751.0
Tootekood: ASMPH-1008-1R5M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASMPH-1008-1R5M-T
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Case - mm
  • Core material
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ASMPH-1008-1R5M-T
Mounting SMD
Resistance 70mΩ
Case - inch 1008
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.5A
Inductance 1.5µH
Case - mm 2520
Core material ferrite
Type of inductor wire
Resonant frequency 65MHz
Saturation current 1.2A
Test frequency 1MHz