Tootekood: ASPI-0310FS-1R5N-T2
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0310FS-1R5N-T2
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Core material
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
  • Max resistance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Resistance 70mΩ
Operating temperature -25...120°C
Tolerance ±30%
Operating current 2A
Inductance 1.5µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Saturation current 1.65A
Test frequency 100kHz
Max resistance 70mΩ