Tootekood: ASPI-0310FS-4R7M-T2
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0310FS-4R7M-T2
Mounting SMD
Operating temperature -25...120°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.7A
Inductance 4.7µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz