Tootekood: ASPI-0312FS-3R3M-T2
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0312FS-3R3M-T2
  • Mounting
  • Resistance
  • Test frequency
  • Max resistance
Mounting SMD
Resistance 100mΩ
Operating temperature -25...120°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.1A
Inductance 3.3µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz
Max resistance 130mΩ