Tootekood: ASPI-0312FS-4R7M-T2
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0312FS-4R7M-T2
  • Mounting
  • Resistance
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
Mounting SMD
Resistance 130mΩ
Operating temperature -25...120°C
Tolerance ±20%
Inductance 4.7µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Resonant frequency 61MHz
Test frequency 100kHz