Tootekood: ASPI-0315FS-100M-T2
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0315FS-100M-T2
  • Tolerance
  • Height
  • Inductance
  • Core material
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
Mounting SMD
Resistance 220mΩ
Operating temperature -25...120°C
Tolerance ±20%
Height 1.5mm
Inductance 10µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Resonant frequency 41MHz
Test frequency 100kHz