Tootekood: ASPI-0403-2R7M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0403-2R7M-T
Mounting SMD
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.58A
Inductance 2.7µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Test frequency 7.96MHz