ASPI-0403-3R3M-T
Kordarv: 500.0
Minimum quantity: 500.0
Tootekood: ASPI-0403-3R3M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0403-3R3M-T
  • Tolerance
  • Height
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ASPI-0403-3R3M-T
Mounting SMD
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Height 3.2mm
Operating current 1.44A
Inductance 3.3µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Test frequency 7.96MHz