Tootekood: ASPI-0403S-4R7M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0403S-4R7M-T
  • Mounting
  • Resistance
Mounting SMD
Resistance 60mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz