Tootekood: ASPI-0403S-682M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0403S-682M-T
  • Mounting
  • Resistance
Mounting SMD
Resistance 25Ω
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Inductance 6.8mH
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz