Tootekood: ASPI-0418FS-2R2M-T3
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0418FS-2R2M-T3
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Inductance
  • Case - mm
  • Core material
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
  • Test frequency
  • Max resistance
Mounting SMD
Resistance 37mΩ
Case - inch 1515
Operating temperature -25...120°C
Tolerance ±20%
Height 1.8mm
Operating current 2.2A
Inductance 2.2µH
Case - mm 4040
Core material ferrite
Type of inductor wire
Resonant frequency 60MHz
Saturation current 3A
Test frequency 100kHz
Max resistance 50mΩ