Tootekood: ASPI-0428S-100M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0428S-100M-T
  • Tolerance
  • Height
Mounting SMD
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Height 3mm
Operating current 1A
Inductance 10µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz