Tootekood: ASPI-0428S-330M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0428S-330M-T
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
Mounting SMD
Resistance 378mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Height 3mm
Operating current 560mA
Inductance 33µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz