Tootekood: ASPI-0530LR-4R7M-T2
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0530LR-4R7M-T2
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
  • Max resistance
Mounting SMD
Resistance 60mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Height 3mm
Operating current 4.5A
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Saturation current 4.5A
Test frequency 100kHz
Max resistance 60mΩ