Tootekood: ASPI-0615FS-4R7M-T2
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0615FS-4R7M-T2
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
  • Max resistance
Mounting SMD
Resistance 43mΩ
Operating temperature -25...120°C
Tolerance ±20%
Height 2mm
Operating current 2.2A
Inductance 4.7µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Saturation current 2.4A
Test frequency 100kHz
Max resistance 43mΩ