Tootekood: ASPI-0628-3R3M-T1
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0628-3R3M-T1
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Type of inductor
  • Saturation current
Mounting SMD
Resistance 28mΩ
Operating temperature -25...120°C
Tolerance ±20%
Height 2.8mm
Operating current 3.4A
Inductance 3.3µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Saturation current 3.6A
Test frequency 100kHz