Tootekood: ASPI-0630HI-1R0M-T15
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0630HI-1R0M-T15
  • Type of inductor
  • Saturation current
Mounting SMD
Resistance 10mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Height 3mm
Operating current 11A
Inductance 1µH
Type of inductor wire
Saturation current 20.5A
Test frequency 100kHz