Tootekood: ASPI-0630HI-2R2M-T15
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0630HI-2R2M-T15
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
  • Max resistance
Mounting SMD
Resistance 20mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Height 3mm
Operating current 8A
Inductance 2.2µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Saturation current 14A
Test frequency 100kHz
Max resistance 20mΩ