Tootekood: ASPI-0630HI-3R3M-T15
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0630HI-3R3M-T15
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
  • Max resistance
Mounting SMD
Resistance 30mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Height 3mm
Operating current 6.8A
Inductance 3.3µH
Type of inductor wire
Saturation current 13.5A
Test frequency 100kHz
Max resistance 30mΩ