Tootekood: ASPI-0645-6R8M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0645-6R8M-T
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Inductance
  • Core material
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Resistance 34mΩ
Operating temperature -25...120°C
Tolerance ±20%
Height 4.5mm
Operating current 3.5A
Inductance 6.8µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Saturation current 3.8A
Test frequency 100kHz