Tootekood: ASPI-0704S-100M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0704S-100M-T
  • Inductance
  • Core material
Mounting SMD
Resistance 49mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Height 4.5mm
Operating current 1.84A
Inductance 10µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz