Tootekood: ASPI-0704S-220M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0704S-220M-T
  • Test frequency
  • Max resistance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Resistance 110mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Height 4.5mm
Operating current 1.23A
Inductance 22µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz
Max resistance 1.17Ω